​
Yükleniyor...
vadi psikoteknik esenyurt psikoteknik vadipsikoteknik esenyurtvadi psiko ehliyet src üdy edevlet istanbulpsikoteknik sürücü

MİSYON & VİZYON

vadi psikoteknik esenyurt psikoteknik vadipsikoteknik esenyurtvadi psiko ehliyet src üdy edevlet istanbulpsikoteknik sürücü

ESENYURT VADİ PSİKOTEKNİK MERKEZİ

Psikoteknik Merkezimiz İstanbul'da hizmet sunmaktadır. 2918 sayılı Karayolu Trafik kanunu ve 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve bu yasalara dayanarak çıkartılmış yönetmelikler çerçevesinde Psiko-Teknik Değerlendirme Raporu ( alg test cihazı ) vermeye yetkilidir. Çalışmalarında kaliteyi ve doğruluğu kendisine ilke edinmiştir. Sevgi, saygı ve hoşgörüyle psikoteknik raporu almak isteyenlere deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ
  • Kültürel birikimin egemen olmasını sağlayarak bilgili, düşünen yöneticiler ve sürücüler yetiştirip toplumun gelişmesine katkıda bulunmaktır. Hedeflerimiz: Sektörümüzde yüksek kalite standartları ve hizmetlerini, en iyi uygulayan ve en güvenilir firma olmak. Hizmetleri en iyi uygulayan ve en güvenilir olmak. Müsteri ilişkilerimizde dürüstlüğü ve açıklığı temel almak.

VİZYONUMUZ
  • Sürücülere yurtiçi ve uluslararası yük ve yolcu taşımacılığında alanında uzman eğitmen kadromuz ile SRC, ODY, ÜDY ve diğer belgeler hakkında Mesleki Yeterlilik belgesi alınması ile ilgili danışmanlık hizmeti sunmak, yeni teknolojiyi baz alarak uluslararası standartlara uygun hizmet vermektir.

HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ ?

İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.